TURPLAN TIL PIGERAKETTEN I vest

  • Uge 15

    • 10:00 - 12:30

      Vinderup IK

      Halvej 2A
      7830 Vinderup
    • 11:00 - 13:30

      Gødvad GIF

      Arendalsvej 91
      8600 Silkeborg
    • 11:00 - 13:30

      Mejdal-Halgård Fodbold

      Slåenvej 61
      7500 Holstebro
  • Uge 16

    • 14:00 - 16:30

      Askov/Malt UI

      Maltvej 84
      6600 Vejen
    • 16:00 - 18:30

      Søften GF

      Neptunvej 17
      8382 Hinnerup
    • 11:00 - 13:30

      Roslev IK

      Viumvej 13 A
      7870 Roslev
    • 15:00 - 17:30

      Rødekro IF

      Skovbrynet 10
      6230 Rødekro
    • 15:00 - 17:30

      Holtet IF

      Teglværksvej 13
      9362 Gandrup
    • 17:00 - 19:30

      Fredericia fF

      Madsbyvej 4
      7000 Fredericia
    • 15:00 - 17:30

      Gredstedbro B

      Gredsted Kjærvej 10
      6771 Gredstedbro
    • 17:00 - 19:30

      Sindal IF

      Parallelvej 14
      9870 Sindal
    • 14:00 - 16:30

      Skagen IK

      Stadionvej 2
      9990 Skagen
    • 10:00 - 12:30

      Rosendal IK

      Døstrupvej 23
      9500 Hobro
    • 10:00 - 12:30

      Hammerum IF

      Frølundvej 41
      7400 Herning
  • Uge 17

    • 14:00 - 16:30

      Egen UI

      Gammel Guderup 31
      6430 Nordborg
    • 16:00 - 18:30

      Sønderris SK

      Krebsens Kvarter 58
      6710 Esbjerg V
    • 14:00 - 16:30

      Vamdrup IF

      Idrætsvej 3
      6580 Vamdrup
    • 17:00 - 19:30

      Herning KFUM

      H P Hansens Vej 10
      7400 Herning
    • 14:00 - 16:30

      Sydmors IF

      Smedebjergevej 43A
      7980 Vils
    • 16:00 - 18:30

      Engum UI

      Engum Møllevej 7
      7120 Vejle Øst
    • 10:00 - 12:30

      Hobro IK

      Amerikavej 9A
      9500 Hobro
    • 10:00 - 12:30

      Thisted FC

      Lerpyttervej 37
      7700 Thisted
  • Uge 18

    • 17:00 - 19:30

      Kjellerup IF

      Hasselvej 13
      8620 Kjellerup
    • 17:00 - 19:30

      Ebeltoft IF

      Østeralle 17
      8400 Ebeltoft
    • 16:00 - 18:30

      Nordvestmors BK

      Poulsen Dalsvej 12
      7950 Erslev
    • 14:30 - 17:00

      Storvorde/Sejlflod B

      Tofthøjvej 45
      9280 Storvorde
    • 10:00 - 12:30

      Skalborg SK

      Lange Müllersvej 18
      9200 Aalborg Sv
    • 11:00 - 13:30

      Skive IK

      Skyttevej 6
      7800 Skive
    • 11:00 - 13:30

      Egtved IF

      Hjelmdrupvej 13
      6040 Egtved
  • Uge 19

    • 16:00 - 18:30

      FC Horsens

      Ternevej 83
      8700 Horsens
    • 17:00 - 19:30

      MorsØ FC

      H.C. Ørsteds Vej 15
      7900 Nykøbing M
    • 15:00 - 17:30

      Næsbjerg/Rousthøje UI

      Hovedgaden 55
      6800 Varde
    • 10:00 - 12:30

      Resenbro UIF

      Skellerupvej 16
      8600 Silkeborg
    • 11:00 - 13:30

      Esbjerg IF 92

      Lykkegårdsvej 11
      6700 Esbjerg
    • 12:00 - 14:30

      Hjordkær UIF

      Stadionvej 9A
      6230 Rødekro
    • 14:00 - 16:30

      Kolt/Hasselager IF

      Koltvej 39
      8361 Hasselager
    • 10:00 - 12:30

      Boldklubben Klitten

      Nørregade 88
      6960 Hvide Sande
    • 10:00 - 12:30

      Starup UIF

      Starup Skolevej 33
      6100 Haderslev
    • 10:00 - 12:30

      Olympia Øster Hurup IF

      Vikingvej 10
      9560 Hadsund
  • Uge 20

    • 14:00 - 16:30

      KKIK

      Stadionvej 59
      7470 Karup J
    • 13:30 - 16:00

      Bording IF

      Klochsvej 25
      7441 Bording
    • 10:00 - 12:30

      SHN/Ulfborg

      Sportsvej 1
      6990 Ulfborg
    • 14:00 - 16:30

      Tistrup B

      Hornevej 19
      6862 Tistrup
    • 16:00 - 18:30

      Sønderborg Fremad

      Kærvej 55
      6400 Sønderborg
    • 10:00 - 12:30

      Hovedgård IF

      Fruenshave 9
      8732 Hovedgård
    • 10:00 - 12:30

      Langholt Sports Klub

      Øster Hassing Vej 8
      9310 Vodskov
  • Uge 21

    • 11:00 - 13:30

      Spøttrup Motion & Sport

      Stadion Alle 3
      7860 Spøttrup
    • 16:30 - 19:00

      Frederikshavn fI

      Fodboldvej 7
      9900 Frederikshavn
    • 10:00 - 12:30

      Aulum IF

      Markedspladsen 8
      7490 Aulum
    • 16:00 - 18:30

      Them GF

      Frisholmvej 13
      8653 Them
    • 15:00 - 17:30

      tst Fodbold

      Tilst Skolevej 13A
      8381 Tilst
    • 10:00 - 12:30

      Rindum SU

      Kirkevej 26
      6950 Ringkøbing
    • 11:00 - 13:30

      Vraa/Børglum IF

      Stadionvej 17
      9760 Vrå
  • Uge 22

    • 17:00 - 19:30

      Aabyhøj IF

      O.I. Offersens Vej 10
      8230 Åbyhøj
    • 14:00 - 16:30

      FC Skanderborg

      Frueringvej 5
      8660 Skanderborg
    • 17:00 - 19:30

      Vejle B

      Hellumvej 9
      7100 Vejle
    • 16:00 - 18:30

      Øster Starup/Vester Nebel IF

      Bavnehøj 175
      6040 Egtved
    • 16:00 - 18:30

      TRIF

      Skrejrupvej 9C
      8410 Rønde
    • 11:00 - 13:30

      Hatting-Torsted Fodbold

      Torstedalle 106
      8700 Horsens
    • 10:00 - 12:30

      Bagterp IF

      Fuglsigvej 52
      9800 Hjørring
  • Uge 23

    • 17:00 - 19:30

      Try/Thorshøj B

      Hjørringvej 222B
      9750 Østervrå
    • 12:00 - 14:30

      RKG Fodbold

      Hellasvej 11
      9270 Klarup
    • 16:00 - 18:30

      Nørresundby Forenede Boldklubber

      Lerumbakken 11
      9400 Nørresundby
    • 14:00 - 16:30

      Vodskov IF

      Vodskovvej 15
      9310 Vodskov
    • 15:00 - 17:30

      AIA-Tranbjerg

      Grønløkke Alle 7A
      8310 Tranbjerg J
    • 13:00 - 15:30

      GFG Voel

      Sorringvej 28
      8600 Silkeborg
    • 10:00 - 12:30

      Hover IF

      Jellingvej 171
      7100 Vejle
    • 10:00 - 12:30

      Grundfør UI

      Algade 6A
      8382 Hinnerup
  • Uge 24

    • 11:00 - 13:30

      Bramming B

      Plantage Alle 14
      6740 Bramming
    • 16:00 - 18:30

      Farsø/Ullits IK

      Jeppe Aakjærs Vej 27
      9640 Farsø
    • 14:00 - 16:30

      Lundergård IU

      Bodøvej 13
      9800 Hjørring
    • 16:00 - 18:30

      Vinding SF

      Nygårdsvej 10
      7100 Vejle
    • 16:00 - 18:30

      Rødkærsbroegnens IF

      Brandstrupvej 25
      8840 Rødkærsbro
    • 15:00 - 17:30

      Nord-Als B

      Stadionvej 1
      6430 Nordborg
    • 16:00 - 18:30

      FC GOG Fodbold

      Langgade 76
      7321 Gadbjerg
    • 12:00 - 14:30

      Grejs-Dalen Idrætsklub

      Vestermarksvej 5a
      7100 Vejle
    • 10:00 - 12:30

      Holstebro B

      Mozartsvej 7
      7500 Holstebro
  • Uge 25

    • 10:00 - 12:30

      Bruunshåb/Tapdrup IF

      Vibækvej 43
      8800 Viborg
    • 17:00 - 19:30

      Ravnsbjerg IF

      Egeskovvej 75
      8800 Viborg
    • 17:00 - 19:30

      Aabenraa BK

      Vestvejen 25
      6200 Aabenraa
    • 17:00 - 19:30

      Fredericia KF

      Vestre Ringvej 100
      7000 Fredericia
    • 17:00 - 19:30

      Hedensted IF

      Jørgensens Alle 26
      8722 Hedensted
    • 10:00 - 12:30

      Vinding UIF

      Vognstrupvej 11
      7550 Sørvad
    • 17:00 - 19:30

      Tinglev IF

      Nørremarken 44
      6360 Tinglev
    • 10:00 - 12:30

      Galten FS

      Baunevej 11
      8464 Galten
    • 11:00 - 13:30

      Haderslev FK

      Stadionvej 5
      6100 Haderslev
    • 10:00 - 12:30

      Give Fremad

      Skovbakken 34
      7323 Give
    • 12:00 - 14:30

      Horsens Freja

      Fussingsvej 65
      8700 Horsens
  • Uge 26

    • 10:00 - 12:30

      Seest B

      Holbergsvej 50
      6000 Kolding
    • 13:00 - 15:30

      Jetsmark IF

      Bredgade 142
      9490 Pandrup
    • 14:00 - 16:30

      LKB/Gistrup

      Hadsundvej 407
      9260 Gistrup
    • 17:00 - 19:30

      Hjerting IF

      Tobølparken 25
      6710 Esbjerg V
    • 16:00 - 18:30

      Stavtrup IF Fodbold

      Søholmvej 4
      8260 Viby J
    • 13:00 - 15:30

      Fuglebakken KFUM Århus

      Højlyngen 2A
      8210 Aarhus V
    • 10:00 - 12:30

      Brande IF

      Ågade 16
      7330 Brande
    • 10:00 - 12:30

      Varde IF

      Lerpøtvej 55
      6800 Varde
  • Uge 32

    • 16:00 - 18:30

      Vestbjerg IF

      Bakmøllevej 280
      9380 Vestbjerg
    • 10:00 - 12:30

      HOG Hinnerup

      Ådalsvej 94
      8382 Hinnerup
  • Uge 33

    • 15:00 - 17:30

      Koldby/Hørdum IF

      Stadionvej 5
      7752 Snedsted
    • 15:00 - 17:30

      Aalborg Chang

      Provstejorden 15
      9000 Aalborg
    • 16:00 - 18:30

      Mejrup GU

      Elkjærvej 26
      7500 Holstebro
    • 16:00 - 18:30

      Hadsten Sports Klub

      Skovvangsvej 20
      8370 Hadsten
    • 10:00 - 12:30

      FC Horsens

      Ternevej 83
      8700 Horsens
    • 10:00 - 12:30

      Hersom/Bjerregrav IF

      Naundrupvej 7
      9632 Møldrup
  • Uge 34

    • 14:00 - 16:30

      Støvring IF Fodbold

      Kr. Østergårdsvej 2
      9530 Støvring
    • 14:00 - 16:30

      Ribe BK

      Sportsvej 8
      6760 Ribe
    • 15:00 - 17:30

      Skørping IF Frem

      Himmerlandsvej 63
      9520 Skørping
    • 14:00 - 16:30

      Aalborg Freja

      Vestre Fjordvej 15
      9000 Aalborg
    • 10:00 - 12:30

      Aabybro IF

      Viaduktvej 28B
      9440 Aabybro
    • 10:00 - 12:30

      Vorup FB

      Møllevangsvej 9
      8940 Randers SV
  • Uge 35

    • 13:00 - 15:30

      Sunds IF

      Skalmejevej 50
      7451 Sunds
    • 10:00 - 12:30

      Egebjerg IF

      Egevej 5
      8700 Horsens
    • 14:00 - 16:30

      Stensballe IK

      Bygaden 59
      8700 Horsens
    • 14:00 - 16:30

      FC Skanderborg

      Birkevej 28
      8660 Skanderborg
    • 16:00 - 18:30

      Tjæreborg IF

      Brovej 12
      6731 Tjæreborg
    • 10:00 - 12:30

      Hammel GF

      Stadionvej 7
      8450 Hammel
    • 10:00 - 12:30

      Skjern GF

      Ranunkelvej 1
      6900 Skjern
  • Uge 36

    • 17:00 - 19:30

      Glejbjerg SF

      Stadionvej 2A
      6752 Glejbjerg
    • 16:00 - 18:30

      Outrup B

      Idrætsvænget 29
      6855 Outrup
    • 13:00 - 15:30

      Aalborg KFUM Fodbold

      Under Lien 60
      9000 Aalborg
    • 10:00 - 12:30

      Vildbjerg SF

      Sports Alle 2
      7480 Vildbjerg

Turplanen for Pigeraketten ligger nu klar. Vi er glade for at komme rundt og besøge fodboldklubber i alle hjørner af Jylland. Vi ses derude.